Category: Zboží

Kvalita, která vydrží

Hledáme místo v garáži, kde můžeme bezpečně ukládat vybavení, máme zaměstnance, mezi kterými hrozí, že se rozšíří krádež. Vlastníme bazén nebo prostě jen potřebujeme ukládat věci do bezpečí.

Můžeme si pořídit drahý kamerový systém do firmy, který bude stát minimálně desítky tisíc ne-li více.
zámek s kódem.jpg

Existuje však jednoduché řešení, které nám může přinést vytoužený klid na duši a zároveň nás absolutně nezruinuje. Jde přeci o klasické kovové skříňky . Známe je úplně všichni. Každý z nás už někdy byl na bazéně, v dílně nebo byl na brigádě ve fabrice.

Setkali jsme se s nimi, ale nijak jsme je neobdivovali ani nezůstali v úžasu. Není taky co obdivovat. Jsou vcelku jednoduché, vzhledově také nijak nevynikají, ale svůj účel plní s železnou pravidelností již stovky let.

Období, kdy hrál kov podstatnou roli už jsou dávno za námi. Kov nahradily většinou směsi plastu. Ale kovové skříňky jsou tady s námi dál. Jen prošly pár inovacemi.

Jejich úkol je prostý uložíme do nich věci a poté co se vrátíme chceme, aby tam věci opět byly. Tedy střeží předměty před krádeží. S trochou nadsázky můžeme říct, že se jedná o levnější variantu trezoru.

Prostor skříňky není nic složitého pouze jedna přihrádka na drobnější předměty a tím to hasne. Bohatě však postačí na uložení oblečení, nářadí či jiných předmětů, kterých si ceníme a potřebujeme je odložit.
malé skříňky.jpg

Dnešní kovové skříňky však nabízejí něco víc. Jsou vyráběny v různých barvách, různých úložných prostorů, různých tvarů a s nejrůznějšími doplňky. Takže vyrostly z nudných a obyčejných předmětů do tvarů a barev, které klidně oživí váš monotónní interiér.

Jejich podstata však zůstala stejná. Pořád stojí vytrvale na stráži a hlídají naše ceněné předměty. Nemusíme se bát, že by naše věci po návratu zmizely. Jsou to skříňky, které jsou prověřeny nejen čase, ale také technologiemi.

iiq.cz