Category: Zábava

Zabavte se a nemyslete!

Není potřeba si nic nalhávat. I když naše hlavy zcela přesně vědí, že se není proč trápit, že všechno se dá zvládnout, přijdou v životě okamžiky, kdy nevíme, co dělat, jak se zabavit. Ztrácíme zcela hlavu, mozek je odpojen od klasického režimu a my jen přežíváme každou minutu, která právě běží. Proč? Dost často proto, že nás potkal rozchod s partnerem.

nešťastný z lásky

Možná se to stalo i vám!

Žijete si svůj tak zvané hektický život. Ráno vstanete, rychle vypravíte děti do školy, utíkáte do práce, kde nemáte ani minutu čas na přemýšlení. O obědové pauze do sebe nacpete rychle oběd, abyste stihli zase udělat ještě nějakou tu práci navíc. Po práci rychle utíkáte pro děti, odvezete je na kroužky, vyzvednete je, uděláte večeři, napíšete s dětmi domácí úkoly, uložíte děti. V mezičase ještě vyperete, poskládáte prádlo a připravíte svačiny a oběd na další den. Naprosto vyčerpaní se sesunete do postele a upadnete do blaženého spánku. To je běžná realita všedních životů. Ovšem, pakliže se rozejdete se svým partnerem, to všechno se stává nemožným, všechno vás zatěžuje, všechno vás bolí a najednou přijdete na to, že vás takový den dostatečně nezaměstná a přeci jen se musíte nějak zabavit!

Co dělat?

V každým případě je potřeba si najít zábavu, která vás přivede na jiné myšlenky!


        Čtěte

Pokud i vy jste v situaci, kdy se nemůžete soustředit, možná vám to přijde nemožné. Pokud však jste se dostali do stavu, kdy nemůžete ani spát, protože prostě musíte myslet na svého bývalého partnera, určitě si vezměte nějakou dobrou knížku, lehněte si s ní do postele a čtěte a čtěte až do úplného vyčerpání! Tato zábava je lepší než prášek na spaní!
ubrečená holka


        Sportujte

I když nemáte dostatek času za běžného stavu, v takových případech je potřeba si v nekonečných dnech vyšetřit místo pro sebe a sportu se věnovat! Běžte na cvičení s dalšími lidmi, běžte si zahrát badminton, běžte si zaházet kuželky. Dělejte prostě pohyb, který vás přivede na jiné myšlenky!


        Poslouchejte hudbu

Pokud se nemůžete vytrhnout z běžného koloběhu života a váš život se skládá z převážení dětí a z čekání, až skončí jejich koníček či kroužek, vrazte si do uší sluchátka a poslouchejte hudbu! Pouštějte si veselou, motivující a nabíjející hudbu. Užívejte si tu chvilku pro sebe a radujte se z toho, že můžete zpívat či tančit prostě jen tak!

iiq.cz